Valsts policijas 100. gadadiena

Gaidot Valsts policijas 100. gadadienu, kas tika atzīmēta 5. decembrī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde aicināja pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un skolas vecuma bērnus piedalīties radošo darbu konkursā „Valsts policijai 100″.

Konkursā piedalījās Vidzemes reģiona pārvaldei pakļauto iecirkņu – Valmieras, Madonas, Cēsu, Gulbenes, Alūksnes, Limbažu un Valkas – apkalpojamās teritorijas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi un skolēni. Konkursa mērķis bija veicināt skolēnu iztēli, radošo domāšanu un to pielietošanu praktiskā darbā.

Radošo darbu konkursā piedalījās 14 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā esošās izglītības iestādes. Kopā zīmēšanas konkursā tika iesniegti 114 darbi. 2. klašu grupā mūsu skolas 2. klases skolniece Sanija Kopasova ieguva 1.vietu. Madonas novada policijas iecirkņa darbinieki ieradās skolā, lai izteiktu pateicību par dalību konkursā un pasniegtu veicināšanas balvas.

2.kl.audz. Sandra Kukāre.

Comments are closed.