SKOLAS DARBINIEKI

 

PEDAGOĢISKIE DARBINIEKI

PAMATSKOLĀ

  • Gunta Lapsa – latviešu valodas, literatūras un teātra mākslas skolotāja
  • Helmuts Polis – sporta skolotājs, vada sporta interešu izglītības nodarbības
  • Ilzīte Oga – audzina 2.klasi, sākumskolas un dabas zinību skolotāja
  • Andris Kupčs – sporta, inženierzinību, mājturības un tehnoloģiju skolotājs, vada amatniecības un kokapstrādes, un sporta interešu izglītības nodarbības
  • Inita Gerševica – mūzikas, interešu izglītības skolotāja
  • Sandra Liepiņa – matemātikas un fizikas skolotāja, 6.klases audzinātāja
  • Astrīda Eiduka – audzina 7.klasi, krievu valodas skolotāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja, vada dambretes pulciņu, bibliotekāre
  • Vita Priede – audzina 5.klasi, latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Rita Avotiņa – datorikas skolotāja, IT mentore skolā
  • Inese Briška – bioloģijas skolotāja
  • Uldis Liniņš – Latvijas un pasaules vēstures, sociālo zinību skolotājs
  • Ilona Pērkone – vizuālās mākslas un dizaina un tehnoloģiju skolotāja, interešu izglītības skolotāja
  • Ligita Vucāne – logopēde
  • Svetlana Berģe – izglītības psihologs, pagarinātās dienas grupas skolotāja
  • Solvita Aršvila – audzina 3.klasi, sākumskolas, interešu izglītības, pagarinātās dienas grupas skolotāja
  • Liene Bernāne – audzina 1.klasi, sākumskolas skolotāja
  • Enija Megija Kovaļevska – 4.klases audzinātāja, angļu valodas skolotāja
  • Iveta Briede – ķīmijas skolotāja

PIRMSSKOLĀ

  • Dzirkstīte Aizsilniece – pirmsskolas skolotāja
  • Santa Broka – pirmsskolas skolotāja
  • Guna Ošlapa – pirmsskolas skolotāja
  • Dzintra Vītoliņa – pirmsskolas skolotāja
  • Ilona Purviņa – pirmsskolas skolotāja
  • Iveta Upeniece – pirmsskolas un mūzikas skolotāja
  • Līga Miglone – logopēde
  • Inese Gaijsa – sporta skolotāja
  • Ritma Grebežniece – skolotāja palīdze
  • Sandra Jurjāse – skolotāja palīdze
  • Kristīne Putna – skolotāja palīdze
  • Madara Mažajeva – skolotāja palīdze – pavadone

 

ADMINISTRĀCIJA

PAMATSKOLĀ

  • Sarmīte Kukāre-Vorslova – skolas direktore, audzina 8.,9.klasi, latviešu valodas, literatūras un angļu valodas skolotāja
  • Regīna Makovska – direktores vietniece izglītības jomā, audzina 4.klasi, ģeogrāfijas skolotāja

PIRMSSKOLĀ

  • Elīna Spirģe – pirmsskolas metodiķe, pirmsskolas skolotāja

 

TEHNISKAIS PERSONĀLS

PAMATSKOLĀ

  • Antra Pole – lietvede, virtuves vadītāja
  • Vizma Liepiņa – pavāre
  • Ginta Gailīte – pavāra palīgs
  • Ernests Akulovs – informācijas vadības speciālists

PIRMSSKOLĀ

  • Benita Kokoreviča – pavāre
  • Evija Strazdiņa – virtuves vadītāja