Tikšanās ar Gundegu Lapsu un Baibu Tilhenu

 

2017.gada 9. janvārī projekta „100 absolventu stāsti Latvijas simtgadei” mūsu skolas skolēni tikās ar 2006. gada absolventēm Gundegu Lapsu un Baibu Tilhenu.

Baiba šobrīd ir profesionālā mūziķe, saksofonu kvarteta dalībniece. Muzicējot savā kolektīvā ir apceļojusi ne tikai tuvās ārzemes, bet ir pabūts arī starptautiskos konkursos tālākās zemēs. Pēdējais ceļojums bija uz Indiju. Uz mūziķes profesiju Baiba gāja ilgi un neatlaidīgi, kamēr saprata, ka tieši šī profesija ir tā, kas dod patiesu gandarījumu. Pirms tam bija studijas žurnālistikas fakultātē, arī mēģinājumi strādāt citās profesijās.

Gundega Lapsa jau 18 gadu vecumā devās mācībās uz Lielbritāniju, kur sākotnēji ieguva vidējo izglītību, pēc tam Londonas universitātē – bakalaura grādu. Studēt un dzīvot ārzemēs prom no ģimenes bija liels izaicinājums, bet tas radīja pārliecību, ka nav neiespējamu lietu. Šobrīd Gundega dzīvo un strādā Austrālijā un bauda šī kontinenta interesanto un savdabīgo dabu.

Comments are closed.