Sadarbība

27.un 28.februārī Kalsnavas pamatskolas teātra pulciņš un 4. klases skolēni, kuri mūzikas skolā apgūst kāda instrumenta spēli, sniedza koncertu Kalsnavas centra cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ( 27.februārī) un PII “Lācītis Pūks”audzēkņiem (28.februārī).

Skatītāji ļoti silti uzņēma skolēnu priekšnesumus. Ar interesi sekoja līdzi teātra pulciņa pašsacerētās izrādes “Tējkanna” sižeta pavērsieniem un emocionāli atsaucās uz skolēnu aktierspēli un muzicēšanu.

Uzstāšanās PII “Lācītis Pūks”auditorijai skolēniem bija īpaši saviļņojoša, jo visi viņi ir bērnudārza absolventi un pirmās iemaņas aktierspēlē un mūzikas mīlestību saņēmuši no savām lieliskajām pirmsskolas audzinātājām. Savukārt audzītēm bija iespēja redzēt, kā viņu ieguldītā darba augļi nes rezultātu.

Koncertu noslēgumos direktore Gunta Lapsa iepazīstināja auditoriju ar Kalsnavas pamatskolas darba Erasmus+ projekta “The young Knights of the round European Table” vienu no rezultātiem – kalendāru ar projekta dalībvalstu – Itālijas, Polijas, Portugāles un Latvijas tradicionālo ēdienu receptēm.

Kalendārs tika prezentēts jau  skolas “Sveču dienas” koncertā un, kā tas bija paredzēt projekta uzdevumu nosacījumos, pārdots labdarības izsolē. Līdz 28.februārim tika pārdoti kalendāri kopsummā par 50 eiro. Par šo naudu tika iegādāta dāvanu karte veikala “Papīrs” un koncerta noslēgumā pasniegta PII “Lācītis Pūks” .

Gan Kalsnavas sociālā darbiniece Aina Zelča, gan PII skolotāja Dzintra Vītoliņa, sakot paldies par sirsnīgo koncertu, uzsvēra, cik ļoti nozīmīga ir šāda sadarbības forma starp pagasta dažādām iestādēm un izteica vēlējumu ne tikai turpināt, bet vēl paplašināt sadarbības iespējas.

mde

Comments are closed.