Pulkveža Oskara Kalpaka atceres cikla pasākumu noslēgums

Jau ceturto gadu Kalsnavas pamatskolas pārstāvji piedalās  pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonda rīkotajos pasākumos.

Šogad 4. un 6.klase piedalījās ierindas skatē, bet sākumskolas skolēni – 1. – 4.klašu erudīcijas, veiklības un dambretes konkursos,

6.martā Cesvainē notika pulkveža Oskara Kalpaka atceres cikla noslēdzošais pasākums, kura laikā bija iespējams apmeklēt Cesvaines pili, pie  pils bija iespēja apskatīt vieglo militāro tehniku, kājnieku ieročus, ekipējumu, bruņojumu, transportu. Paralēli aprīkojuma apskatei ikviens bija aicināts uz kādu no trim dokumentālās filmas “Nezūdamības likums” seansiem Cesvaines Kultūras namā.

Cesvaines vidusskolas aulā  notika pasākumu cikla noslēgums un uzvarētāju apbalvošana, kā arī koncertu sniedza Nacionālo Bruņoto spēku pūtēju orķestris.

Pasākumā mūsu skolu pārstāvēja 4.klase.

Comments are closed.