Madonas novada un Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas “Sporta laureāts 2019”

1.februārī notika gadskārtējais Madonas novada un Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas pasākums “Sporta laureāts 2019”

Sveicam 8.klases skolēnu Dāvi Vintišu, kurš  apbalvojumu kategorijā “Par sasniegumiem Pasaules un Eiropas sacensībās” tika godināts kā Jaunatnes izlases dalībnieks un sekojošiem sasniegumiem: Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās 2.vieta komandā; Latvijas Čempionāts orientēšanās uz slēpēm vidējā distancē 1.vieta; Latvijas Čempionāts orientēšanās garajā distancē 1.vieta; Latvijas Čempionāts orientēšanās sprinta stafetēs 1.vieta; Latvijas Čempionāts orientēšanās vidējā distancē 1.vieta; Latvijas Čempionāts orientēšanās stafetēs 1.vieta

Sveicam ar saņemtajām godalgām kategorijā “Par individuālajiem un komandu sasniegumiem  Latvijā”

9.klases skolēnu Kristeru Orlovu , 8.klases skolēnus Ralfu Puzānu un viņu treneri Helmutu Poli par 1. vietu Latvijas Florbola savienības jaunatnes čempionātā zēniem U14 2.divīzijā.

( foto no www,madona,lv)

Comments are closed.