Ēnu diena 2019

Tomass Jānis Ozoliņš: “Ēnu diena 2019 piedalījos pirmo reizi, tāpēc īsti nezināju ko gaidīt. Pirms tam gan biju sapratis, ka tas varētu būt interesanti, un tā arī bija – šodien kopā ar klasesbiedru Ņikitu ēnojām Madonas novads pašvaldības priekšsēdētāju Agri Lungeviču, jo abiem šķita, ka varētu būt interesanti ieraudzīt viņa ikdienas darbu tuvāk, turklāt man interesē darbs pašvaldībā un politikas joma kā tāda. Sapratu, ka darbs pašvaldībā ir ļoti apjomīgs, un no malas to nemaz tā nevar nojaust – pašvaldības vadītājam jāorganizē dažādas tikšanās, sapulču laikā jāuzņemas iniciatīva un līdera loma, jāuzklausa gan viesi, kas ciemojas novadā, gan arī novadnieki un pašvaldības darbinieki. Tiem jauniešiem, kas šodien “Ēnu dienā” nepiedalījās, noteikti to iesaku darīt nākamajā gadā, jo tā ir ļoti laba iespēja iepazīt kādu sev interesējošu profesiju daudz tuvāk!” Kalsnavas pamatskola Kalsnavas ziņas

Comments are closed.