“Ar interesi un atbildību!”

2019.g. 25. janvārī Kalsnavas pamatskolā notika karjeras izglītības pasākums “Ar interesi un atbildību!” Nodarbības 3.-7.kl. skolēniem vadīja žurnāla “Medības. Makšķerēšana.Daba.” darbinieks Valdis Aleksandrovs. Skolēni iepazinās ar žurnālista, korektora un citām ar presi saistītām profesijām, darba specifiku, iespējām apgūt attiecīgās profesijas.

Skolēni uzzināja par žurnālistikas žanriem (TV, radio, presi, internetvidi). Radās izpratne, kas nepieciešams un ir svarīgākais preses darbinieka profesijā: prasme rakstīt  bez kļūdām,  uzrakstīt interesanti un saistoši par attiecīgo tēmu, spēja komunicēt un būt labam psihologam.

Valdis Aleksandrovs iepazīstināja ar savu darba pieredzi, interesantākajiem atgadījumiem, ar kādiem cilvēkiem ticies, veicot žurnālista darbu.

Informāciju sagatavoja karjeras konsultante A.Eiduka

Comments are closed.