Projekts “Var kāpt vēl augstāk” 5.-9.kl.

Ar prieku paziņojam, ka biedrība “Kalsnavas jaunieši” ar martu sāk realizēt jauniešu iniciatīvu projektu “Var kāpt vēl augstāk”.
Projekta mērķis- jauniešu sabiedriskās līdzdalības un pašapziņas celšana, iesaistoties un pilnveidojot savas prasmes dažādās NFI aktivitātēs, iepazīstot dažādu nozaru iedvesmojošus cilvēkus, kā rezultātā realizējot savu aktivitāti-projektu.
20 projektā iesaistītajiem jauniešiem būs iespēja attīstīt kritiskās domāšanas un argumentācijas kompetences, attīstīta radošumu, līdera dotības, prasmi pārliecinoši uzstāties auditorijas priekšā un sadarboties komandā, izzināt pasākumu rīkošanas nianses, plānot budžetu, kā arī uzlabot mediju pratību.
Projekta norise no marta līdz septembrim.

Pirmā aktivitāte 4.martā, plkst.8.30, Kalsnavas pamatskolā- PROJEKTA INFORMATĪVĀ TIKŠANĀS 5.-9.klašu skolēniem. 
Vēlamies dalīties ar projektā plānotajām aktivitātēm un uzrunāt potenciālos dalībniekus.
Uz tikšanos!

Comments are closed.