eTwinning ir platforma ir Eiropas skolu kopienas aktivitāžu īstenošanai.

eTwinning projekti ir mērķtiecīgi plānotas aktivitātes mācību procesa ietvaros, kuras tiek īstenotas tiešsaistē sadarbojoties skolēniem un skolotājiem no dažādām valstīm ( starptautiskais projekts) vai vienas valsts ietvaros ( nacionālais projekts).

Saite uz mājas lapu: www.eTwinning.lv

eTwinning projekts „Christmas cards exchange”.

Darbošanās eTwinning projektos, 3.klases skolēniem ir ikdienas sastāvdaļa mācību procesā.

Projekta „Christmas cards exhange” mērķis: uzlabot angļu valodas prasmes, attīstīt skolēnu radošumu un strādāt komandās/grupās. Projekta partnerskolas no Polijas, Turcijas, Spānijas, Grieķijas un Latvijas, iesaistīti skolēni vecumā no 9-10 gadiem. Projekta laikā skolēni izgatavoja apsveikuma kartītes Ziemassvētkos, veica ierakstus savā dzimtajā valodā un angļu valodā. Devās uz pastu, lai paši nosūtītu vēstules uz partnerskolām.

Pateicoties projektam, uzzinājām, kur kartē atrodas dalībvalstis, iepazināmies ar katras skolas prezentāciju par savu klasi, skolu, valsti un saņēmām sirsnīgas apsveikumu kartiņas Ziemassvētkos.

3.klase un skolotāja Ilze