Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/lappaeu/kpsk.aleksale.lv/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 646
Priecājamies par 5.klases skolnieces Anetes Vintišas panākumiem orientēšanās sportā – Kalsnavas pamatskola
Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/lappaeu/kpsk.aleksale.lv/wp-content/plugins/wp-megamenu/libs/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518

Priecājamies par 5.klases skolnieces Anetes Vintišas panākumiem orientēšanās sportā

9.oktobrī, Līgatnē norisinājās Latvijas čempionāts nakts orientēšanās sportā.

S 12 grupā, 2.9. km. garajā distancē uzvaru izcīnīja Anete Vintiša.

Otrā uzvara LČ šajā sezonā!

Pirms divām nedēļām Cēsu nov., Liepas pag. norisinājās LČ pagarinātajā distancē, kur Anete 4.5km. garajā distancē izcīnīja sudraba godalgu savā S 12 grupā!

 

Comments are closed.