Pasaules talka

20.septembrī LVM Kalsnavas arborētumā, kopā ar Kalsnavas pamatskolas 1. klasi piedalījāmies Pasaules talkā. Talkas mērķis ar kopīgiem spēkiem kopā ar citiem Pasaules iedzīvotājiem padarīt mūsu pasauli tīrāku, zaļāku un skaistāku. Ikvienam ir jādomā par nākamajām paaudzēm, lai tās var droši dzīvot uz skaistas un veselīgas planētas. Pasaules talkas galvenais mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām.
Ja visa pasaule rītdien, 21.septembrī vāks atkritumus, sakops savu valsti, tad Latvija un tās iedzīvotāji, to paveica jau pavasara talkā, tāpēc Pasaules talkai pievienosies ar koku sēšanas un stādīšanas akciju “Laimes koki” – lai katra tās ietvaros iesētā sēkla vai iestādītais koks varētu izaugt par nākotnes dižkoku, kļūstot par Latvijas ieguldījumu pasaules ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā.
Kalsnavas pamatskolas 1.klase ar savu iestādīto Laimes koku šodien padarīja pasauli zaļāku. Pie koka, kā atgādinājumu par akciju, piesiets vēstījums, kas nu ik pavasari koka stādītājus aicinās to apraudzīt.
Iestādiet vai iesējiet arī jūs savu laimes koku, kā apliecinājumu, ka jums rūp mūsu planētas nākotne.
Vairāk par akciju var lasīt https://talkas.lv/jaunumi/

Gatis Teilis

Comments are closed.