Madonas novada un Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta laureāts 2018

Gadskārtējā pasākumā – Sporta laureāts, kurš notika Sarkaņu pagasta tautas namā “Kalnagravas” 2019.gada 19.janvārī, tika apbalvoti un godināti sportisti, treneri, atbalstītāji, sporta veidu popularizētāji un iedzīvotāju balsojuma sportā 2018.gadā uzvarētāji.

Pavisam balvas saņēma 155 Madonas novada un Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas laureāti – distanču slēpošanā, biatlonā, futbolā, basketbolā, volejbolā, florbolā, orientēšanās sportā, karatē sportā, kartingā, skvošā, vieglatlētikā, motokrosā, smagatlētikā un veterānu sportā.

Sporta laureāta balvu 2018  saņēma Dāvis Vintišs (orientēšanās sportā), 2.līgas FK Kalsnava komanda par izcīnīto 2.vietu Latvijas čempionātā un U16 jaunieši par iegūto 2.vietu Latvijas čempionātā.

Comments are closed.